Poniższy ranking zawiera zestawienie subiektywnych ocen recenzowanych mydeł i kremów do golenia. Ocena ogólna nie jest średnią arytmetyczną (ani żadną inną) poszczególnych ocen cząstkowych. Produkty uszeregowane są według oceny ogólnej, a następnie łącznej liczby punktów i opłacalności. Oznacza to, że na szczycie dajmy na to „dziesiątek” znajduje się produkt, który otrzymał łącznie najwięcej punktów spośród najwyżej ocenionych.

Obliczając wydajność założyłem zużycie produktów potrzebne do przeprowadzenia typowego, trójprzejściowego golenia. Cena dostępnych w Polsce produktów nie uwzględnia przesyłki. Koszt zakupu produktu niedostępnego w Polsce uwzględnia ⅓ kosztu przesyłki paczki 3 sztuk i nie zawiera ewentualnych opłat celnych oraz podatku.

Obejrzyj wykres pod tabelą. Jeżeli uważasz zaprezentowane tutaj dane za przydatne, polub stronę na Facebooku lub tweetnij. Przyciski znajdziesz na dole strony. Komentarze są mile widziane.

NazwaOcena ogólnaZapachEfektywność goleniaOpłacalnośćCena golenia (zł)
Klar Klassik Rasierseife (Shaving Soap) 10101060,60
Klar Sport Rasierseife (Shaving Soap) 10101060,60
Klar Sandelholz Rasierseife (Sandalwood Shaving Soap) 10101060,60
Eufros Premium Rosa Bourbon Shaving Soap 10101031,60
Wickham 1912 Russian Leather Shaving Soap 101010100,38
Saponificio Varesino Tundra Artica Shaving Soap 10101070,53
Saponificio Varesino 70th Aniversary Shaving Soap 10101060,63
Floris London Elite Shaving Soap 10101060,64
Los Angeles Bespoke Shaving Soap 10101050,79
RazoRock Santa Maria del Fiore Sapone da Barba 1091050,74
Martin de Candre Scented Shaving Soap 109941,11
Wickham 1912 Classic 24 Shaving Soap 101010100,38
Wholly Kaw Fougère Bouquet Premium Shaving Soap 10101060,62
St. James of London Black Pepper and Lime Shaving Cream 1010950,89
Floris London JF Shaving Soap 1091050,90
Le Père Lucien Rose de Pushkar Shaving Soap 1091050,90
Los Angeles Topanga Fougère Shaving Soap 1091041,01
Saponificio Varesino Manna di Sicilia Shaving Soap 1010980,38
Crabtree&Evelyn Moroccan Myrrh Shave Soap (10.2015→) 10101080,40
Truefitt & Hill 1805 Shaving Cream 10101050,75
Saponificio Varesino Stella Alpina Shaving Soap 991070,48
RVT Roseline Shaving Soap 9910100,23
I Coloniali Shaving Cream Mango 99990,32
Wickham 1912 Citrus Musk Shaving Soap 991080,38
Wickham 1912 Parma Violet Shaving Soap 991080,38
Saponificio Cosmo Shaving Soap 981060,54
Calani Oriental Plum Rasierseife 99960,52
Calani Malabar Rasierseife 99960,52
Calani Classic Havana Rasierseife 99960,52
Barrister & Mann Cheshire Shaving Soap 991040,87
Czech & Speake No. 88 Shaving Soap 99940,93
Acqua di Parma Collezione Barbiere Crema Soffice da Penello 981023,68
RVT Frosty Bay Rum Shaving Soap 9810100,23
Dusy Kabinett Rasierseife 9810100,08
Wickham 1912 Frankincense Shaving Soap 991080,38
Saponificio Varesino Dolomiti Shaving Soap 991080,37
Strop Shoppe Black Tie Shaving Soap 981070,48
Catie's Bubles La Terre Verte Shaving Soap 99860,56
Calani Dubai Rasierseife 98960,52
Vulfix Persian Musk Shaving Cream 99950,63
Queen Charlotte Esquire Shaving Soap 910940,82
Arran Aromatics Driftwood Shaving Soap 9108100,30
Taylor of Old Bond Street Sandalwood Herbal Soap 981090,26
Mitchell´s Wool Fat Shaving Soap 971090,28
Reef Point Fougère Santal Shaving Soap 99960,59
Truefitt & Hill Sandalwood Shaving Cream 991050,75
Truefitt & Hill Grafton Shaving Cream 991050,75
Alvarez Gomez Barberia Crema de Afeitar 99950,73
Maggard Razors London Barbershop Shaving Soap 99950,73
Los Angeles Santa Monica Bay Rum Shaving Soap 981050,71
St. James of London Sandalwood & Bergamot Shaving Cream 98940,89
Dr. Jon's Black Label Shaving Soap 99931,15
Castle Forbes Lavender Shaving Cream 98931,12
Saponificio Varesino Felce Aromatica Shaving Soap 99990,32
Wickham 1912 Irish Fern Shaving Soap 981080,38
Dr. Harris Sandalwood Shaving Soap 981080,35
Dr. Harris Windsor Shaving Soap 981080,35
Omega Via Barberia Aquae Shaving Cream 99870,44
Omega Via Barberia Herbae Shaving Cream 99870,44
Taylor of Old Bond Street Jermyn Street Shaving Soap 99970,43
Catie's Bubles Le Piment de la Vie 99860,53
Truefitt & Hill 1805 Trafalgar Cream 981050,75
Geo F. Trumper Sandalwood Shaving Cream 910950,74
Geo F. Trumper Spanish Leather Shaving Cream 910851,00
Baume.be Shaving Cream 98950,77
Lebelle Soaps Grapefruit and Lemongrass Shaving Soap 971050,73
eShave Verbena Lime Shaving Cream 98940,89
Arran Aromatics Driftwood Shaving Cream 99931,09
Arran Aromatics Bay Citrus Shaving Soap 998100,30
Cyril R. Salter Indian Sandalwood Shaving Cream 99890,33
Henri et Victoria Cognac and Cuban Cigars Shaving Soap 910780,40
Henri et Victoria Poire Francaise Shaving Soap 99880,40
Saponificio Bignoli Young Sapone di Barba in Crema 910870,46
Crabtree & Evelyn Sienna Shave Cream 910840,87
Crabtree & Evelyn Sandalwood Aromatic Shave Cream 910840,87
The Art of Shaving Shaving Cream Lemon 971040,98
La Savonnière du Moulin 30% Savon à Barbe 97980,38
Taylor of Old Bond Street Rose Shaving Cream 98960,49
Simpsons Shaving Cream Citrus Burst 98831,15
Taylor of Old Bond Sandalwood Shaving Cream 98960,54
Geo F. Trumper Rose Shaving Cream 98940,82
Soap Commander Shaving Soap Passion 89870,41
Institut Karite Shea Shaving Soap 871080,28
Soap Commander Shaving Soap Love 88870,41
The Sudsy Soapery Sandalwood Myrrh Shaving Soap 871070,40
Calani Earl Grey Rasierseife 87960,52
Calani Bay Rum Rasierseife 87960,52
Jack Black Triple Cushion Supreme Shaving Cream 871050,65
Los Angeles Myrkviðr Shaving Soap 871050,63
Queen Charlotte Fougere Shaving Soap 810940,74
Los Angeles Vert Noir Shaving Soap 871040,71
Wickham 1912 Scotish Heather Shaving Soap 871070,38
Figaro Monsieur (Gold) Sapone da Barba 88870,39
The Sudsy Soapery Twice Mint Shaving Soap 861070,40
Tcheon Fung Sing 70th Anniversary Corte Sabauda Crema da Barba 88860,42
Weleda Rasiercreme (Shaving Cream) 89850,61
Phoenix Amber Shaving Soap 810850,63
Dr. Jon's Anne Bonny Shaving Soap 88840,71
TVB Shaving Lebelle Soaps Sweet Vetiver 891031,16
Crabtree & Evelyn West Indian Lime Shaving Cream 88930,93
Speick Men Rasiercreme (krem do golenia) 87990,32
Haslinger Schafmilch Rasierseife 86990,22
The Sudsy Soapery Lavender Peppermint Shave Soap 861070,40
Speick Active Rasierseife 87970,34
Le Père Lucien Le Savon du Barbier 87870,41
Vulfix English Rose Shaving Cream 88950,62
Catie's Bubles Glacé Herbe Shaving Soap 87950,56
Truefitt & Hill West Indian Limes Shaving Cream 871040,75
Truefitt & Hill Rose Shaving Cream 871040,75
Truefitt & Hill Lavender Shaving Cream 871040,75
Meissner Tremonia Himalayan Heights Shaving Paste 871031,17
Santa Maria Novella Crema da Barba 86922,05
Musgo Real Classic Soap 898100,19
Haslinger Sandelholz SPA Rasierseife 889100,19
Omega Via Barberia Fructi Shaving Soap 888100,17
Esbjerg Vienna Rasiercreme Grapefruit 869100,78
Ach. Brito Creme de Barbear Lavanda 88990,26
Speick Men Shaving Stick 88890,26
L'Occitane Cade Shaving Soap 87880,29
Stirling Island Man Shaving Soap 89660,51
RazorRock Don Marco Shaving Soap 88960,50
Lebelle Soaps Barbiere Italiano 871060,72
Shannon Soaps Silk Pajamas 88850,60
Omega Via Barberia Fructi Shaving Cream 87850,44
Boellis Panama 1924 Shaving Soap 861050,55
Dr. Jon's Arctic Hydra Shaving Soap 88840,71
Tiki Fougere Tallow Shaving Soap 88840,67
Edwin Jagger Premium Shaving Cream Sandalwood 88830,92
Meissner Tremonia Moroccan Rhassoul Shaving Paste 861021,46
Taylor of Old Bond Street Luxury Shaving Stick 88911,67
OSMA Shaving Soap Shaving Soap 87990,22
Chemcos Jolly Shaving Cream 88890,03
Catie's Bubles Saturday Morning Shaving Soap 86960,53
Queen Charlotte Basilica Shaving Soap 88850,60
Captain's Choice Bay Rum Shaving Soap 86950,63
Truefitt & Hill Almond Shaving Cream 861040,75
Through the Fire Anvil Shaving Soap 89840,77
Mike's Natural Soaps Vetiver Shaving Soap 88831,11
Los Angeles Black Rose Shaving Soap 86930,90
Mondial Crema da Barba Tabacco Verde 87990,23
Valobra Crema di Sapone Purissima Menthol 86880,32
Saponificio Bignoli Violetta di Parma Sapone di Barba in Crema 89860,46
The Art of Shaving Sandalwood Soap 810840,73
Mühle Sanddorn Shaving Cream 86930,90
Edwin Jagger Premium Shaving Cream Cooling Menthol 86930,85
RazoRock Bee’s Knees Beeswax Shaving Soap 831070,40
Taylor of Old Bond Street Grapefruit Shaving Cream 87850,60
L'Occitane Shaving Cream Cade 85840,68
Phoenix (Synergy) Unscented 7-870,32
Fix-Model Creme de Barbear Eucalipto 7210100,12
Bozzano Creme de Barbear Pele Sensivel 74990,21
Mystic Water Wild Lavender 78860,36
Dr. Selby Lavender Luxury Shaving Cream 76821,20
Mühle Organic Rasiercreme (Shaving Cream) 741021,14
La Rive Brutal Classic krem do golenia 768100,08
RazoRock XXX Italian Shaving Soap (125 ml) 76921,04
Wilkinson Sword Rasiercreme (Shaving Cream) 767100,11
Proraso Sapone da Barba Protettivo e Idratante Blue Shaving Cream 767100,13
Tabac Original Rasierseife 75870,26
Petal Pusher Coconut 75860,41
Saponificio Agrumi del Mediterraneo Sapone di Barba in Crema 77850,46
Barrister & Mann Latha Taiga Shaving Soap 76850,49
Reef Point Earl Grey Ginger Shaving Soap 75940,59
Acca Kappa 1869 Shaving Cream 75840,76
Geo F. Trumper Violet Shaving Soap 78930,80
Mama Bear's Hinoki Woods Shaving Soap 77630,77
Tcheon Fung Sing Ciotola Blu Crema di Barba (Blue) 758100,13
Palmindaya Creme de Barbear (Shaving Cream) 768100,09
LEA Classic Jabón De Afeitar 74890,18
Old Spice Classic Shave Cream 76770,32
Joris Shaving Soap 75860,38
Barrister & Mann Latha Sandalwood Shaving Soap 76840,61
Rose of Bulgaria Shaving Cream 77790,18
La Toja Crema de Afeitar 75890,20
Edwin Jagger Shaving Soap Lime & Pomegranade 77770,27
The ShaveDoctor Ultimate Shaving Creme 74850,50
Mondial Sapone da Barba Bergamotto Neroli 77640,53
Valobra Fougere Shaving Soap 73930,76
Cella Crema da Barba all’Olio di Mandorla 758100,16
Lea Jabón de Afeitar (Shaving Stick) 64890,14
Wriggly Tin Man Spicy Bay Rum Goat Milk Shaving Soap 64890,14
Fa crème à raser (Shaving Cream) 667100,06
Florena Men Comfort Rasiercreme 648100,09
De Vergulde Hand Scheerzeep (shaving soap) 65790,13
Arturro Barbiere Propoli 63860,30
Ogallala Bay Rum Shaving Soap 67640,69
Savon du Midi Santal Savon à Barbe 66690,16
La Toja Shaving Stick 65680,17
Kent Shaving Cream 66620,86
Lea Crema de Afeitar (Shaving Cream) 658100,12
Monsavon Bol à Raser (Shaving Soap) 658100,06
Mydlana Chata Deluxe Drzewo różane mydło do golenia 64660,31
Col. Conk Bay Rum 66650,35
Gillette Lime Shaving Cream NOWOŚĆ65740,43
The Body Shop Maca Root Shave Cream 64740,42
Proraso Sensitive (biały) 666100,11
Organique Mydło do golenia 65650,36
Col. Conk Lime 65650,38
Proraso Barbe Dure (czerwony) 656100,11
Mil Mil 76 Figaro Crema da Barba 657100,10
Prep Sapone da Barba 63790,16
Palmolive Classic Shave Stick with Palm Extract 557100,06
BiC Sensitive Creme de Barbear (Shaving Cream) 53770,14
Wilkinson Sword Shaving Stick 537100,08
Dr K Peppermint soap 54740,33
Proraso Sapone Da Barba Rinfrescante e Tonificante (zielony) 54680,11
PILS Rasierseife 52630,39
PharmaCF Korsarz Fresh 536100,07
Joanna krem do golenia NOWOŚĆ53660,10
Parker Sandalwood with Sheabutter 56550,24
Palmolive Classic Shave Cream with Palm Extract 545100,08
Arko Men Shaving Soap (sztyft) 537100,04
Lider Classic krem do golenia 54590,09
Portland General Store Whiskey Shaving Soap (krążek) 49620,32
Truefitt & Hill 1805 Shaving Soap 49620,36
Crabtree&Evelyn Moroccan Myrrh Shave Soap (2014) 410610,58
Penhaligon's Shaving Soap English Fern 49610,81
van Der Hagen Deluxe Shaving Soap 46530,19
Barbus Classic mydlo na holenie s glycerinom 42670,08
ZEW mydło do golenia 42720,32
Body Store Sabonete para Barbear 46510,52
Aquagena Sztyft do golenia 43630,21
Scandia Secret Shop Shaving Soap 45620,11
Tesco Value krem do golenia 43480,04
Wilkinson Sword Rasierseife (Shaving Soap) 45470,08
Omega krem do golenia w tyglu 44430,23
Wars Classic krem do golenia 42460,09
Williams Mug Shaving Soap 33330,13
Ranking mydeł i kremów do golenia – wykres

Dodaj komentarz