Tag Archive: shaving stick

Taylor of Old Bond Street Luxury Shaving Stick – recenzja sztyftu do golenia

Sztyft do golenia Taylor of Old Bond Street Luxury Shaving Stick

Firma Taylor of Old Bond Street to doskonale znana marka w świecie golenia tradycyjnego. To angielskie przedsiębiorstwo funkcjonuje już prawie 200 lat. Więcej napisałem o nim w recenzji kremu do golenia Taylor of Old Bond Street Rose Shaving Cream Opakowanie i postać Sztyft sprzedawany jest w zakręcanych, granatowych tubach, wyposażonych w mechanizm wypychający i chowający mydło po przez kręcenia podstawą opakowania….
Read more

Wilkinson Sword Shaving Stick – recenzja sztyftu do golenia

Sztyft do golenia Wilkinson Sword

Na temat firmy Wilkinson Sword można przeczytać więcej w mojej w recenzji mydła do golenia Wilkinson Sword oraz w recenzji kremu do golenia Wilkinson Sword autorstwa Tomka Karlińskiego. Opakowanie i postać Produkt zgodnie z nazwą ma postać sztyftu wykonanego z dość twardego, niebieskiego mydła, owiniętego w folię aluminiową i nasadzonego na plastikową podstawkę. Całość zapakowana jest w proste, kartonowe pudełko. Zarówno waga, jak i…
Read more

Palmolive Classic Shave Stick with Palm Extract – recenzja sztyftu do golenia

Opakowanie sztyftu do golenia Palmolive Classic Shave Stick with Palm Extract

Oj długo przeleżał u mnie na półce w łazience ten sztyft, zanim trafił do Evernote’a, a później do recenzji na GeekHubie. Pewnie czekałby jeszcze dłużej, gdyby Tomek nie zbeształ mnie za ostatnie recenzje drogich i trudno dostępnych mydeł. Ponieważ liczę się ze zdaniem redaktora Karlińskiego, raz, dwa wziąłem się do roboty i zgodnie z jego sugestią zająłem się produktem budżetowym….
Read more